Regent RE 6500 Tek Çıkış Sessiz Akvaryum Hava Motoru

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Regent RE 6500 Tek Çıkış Akvaryum Hava Motoru
Sessiz Güçlü Akvaryum Hava Mo
Voltaj: 220V/50Hz

Güç: düşük :1.8 watt - yüksek : 2.4 waTek çıkışlıdıAkvaryum içersindeki oksijen ihtiyacını saKullanma Talimatı:Ürün Ebatları : 5 X 12.2 X 6.2 cm
REGENT HAVA MOTORLARI YENİ NESİL ÜRÜNLER KADEMESİZ ÇALIŞMAKTA OLUP ÜZERLERİNDE BULUNAN KADEME VE AYAR DÜĞMELERİ KALDIRILMIŞTIR.

Regent hava motoru , 2 ayarlı ( düşük-yüksek ) hava motorunun kurulumu ve çalıştırılması oldukça kolaydırAkvaryumdan yukarıda, kuru bir yere konulması gerekir.

Özellikle yukarıda olmasına dikkat edilmelidir. Mümkün değilde check-valf kullanılmalıdır.

Aksi halde pompaya suyun geri dönüşü söz konusu olacağında pompa arızalanabilir.

Pompa uygun bir yere yerleştirildikten sonra hava çıkış borusunun ucuna hava motoruna uygun olarak temin edeceğiniz hortumun takılması ile pompa kullanıma hazırdır.

Uyarılar:
Pompa kullanılmadan önce takılacağı priz kontrol edilmelidir.Prizdeki arızalar aletin bozulmasına neden olabilir.Pompanın takılacağı priz ve pompanın konumu önemlidir.Islanmayacak şekilde yukarıda ve uzak konumda olmalıdır.Akvaryum içerisine düşürülmemelidir. Düştüğü taktirde fişi çekilmeden su içerisinden çıkarılmamalıdır. Elektrik çarpmasına neden olabilir.Pompa su içerisine düştüğü taktirde fişi çekilerek çıkarıldıktan sonra bir kaç gün kuruması beklenilmelidir. Kuruduğundan emin olunduktan sonra tekrar çalıştırılabilir.Pompa sürekli çalışır vaziyette kalmalıdır.Hortumu ayrıldığı ve su gelmemesine dikkat edildiği sürece temizlik sırasında da çalışabilir. Ancak fişi çekildikten sonra temizlik yapılması tavsiye edilir.Kesinlikle yağlanmamalıdır.Hortum kontrolü haftada bir kez mutlaka yapılmalıdır.Bu amaçla hortumun uzundan bir miktar hava üflenip tıkanma olup olmadığı kontrol edilmelidir.Tıkanma söz konusu ise özel hortum fırçası kullanılarak tıkanmalar giderilmelidir.Kapasitesinin üzerinde çoklu dağıtımlarla zorlanmamalıdır.

Diğer Özellikler
Stok KoduRHM02
MarkaRegent
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
6938104012923
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.