Mito Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
Mito Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 Kg

Tüm ırklardan yetişkin kediler için hazırlanmıştır. Kedi ve Köpek Beslenme Uzmanları tarafından, Kaliteden ve Lezzetten ödün verilmeden formüle edilen Mito, Ekonomik fiyatını doğrudan satış stratejisi ile sağlamaktadır. Sindirilebilirliği yüksek ve %100 doğal hammaddeler kullanılarak hazırlanan Mito; kedinizin tüm besinsel ihtiyaçlarını karşılayarak, dengeli, sağlıklı ve formda bir yaşam sürmesini temin eder.

Mito Adult Cat; iyi bir vücut kondisyonu sağlamak ve tüm besinsel gereksinimleri fazlasıyla karşılamak üzere tüm yetişkin kediler için formüle edilmiştir.
Aynı zamanda, sağlıklı sinir sistemi gelişimi sağlamak için esansiyel bir besin olan taurin oranı arttırılmıştır.
İÇİNDEKİLER: Kurutulmuş Tavuk Proteini (%30), Buğday Unu (%22), Baldo Pirinç (%16), Mısır (%10), Rafine Tavuk Yağı (%8), Hamsi Unu, Karides Unu (%3), Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Hamsi Yağı, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler.

Tüy yumaklarının atılımını kolaylaştırmak için gerekli selüloz değerlerine sahiptir. Ayrıca, taş ve kristal oluşumu gibi üriner sistem ile ilgili oluşabilecek problemlerin riskini azaltmak için, mamalarda pH ve mineral içeriğinin dengelemesine hassasiyetle özen gösterilmiştir.

Mito Adult Cat içeriğinde, diğer kedi mamalarımıza kıyasla daha fazla sebze yani bitkisel proteinler kullanılmıştır.
 
Diğer Özellikler
Stok KoduMTM01
MarkaMito
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
8694686405864
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.