Advance Hairball Hindi Etli Yetişkin Kedi Maması 1.5 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

  dvance Cat Adult Hairball T&R 1.5 Kg

  Advance Tüy Yumağı Önleyen Kedi Maması, Yaşamlarının Büyük Bir Kısmını Ev İçerisinde Geçiren Kediler İçin, Tüy Yumaklarının Kontrolünü Sağlayan, Protein Kaynağı Olarak Hindi Eti Kullanılarak Hazırlanmış Yetişkin Kedi Mamasıdır.
  Düşük Kalorili İçeriği Sayesinde Kedinizin İdeal Kilosunda Kalmasına Yardımcı Olur.
  Advance Mama, Vitamin E, Vitamin C, Selenyum, Çinko, Bakır, Manganez Ve Taurinden Oluşan Antioksidan Sistemi İle Hücresel Yaşlanmayı Engeller Ve Sağlıklı Yaşamı Uzatarak Yaşlanmayı Geciktirir.
  İçerdiği İmmunoglobulinler Hızlı Bir Bağışıklık Yanıtı Sağlayarak Sindirim Sistemini, Özelliklede Bağırsak Florasını Korur.
  Kalp Ve Göz Sağlığını Koruyan Taurin Katkılıdır.
  Optimum Protein Seviyesi İle Güçlü Kas Yapısı Oluşmasını Sağlar Ve Kedinizin Canlılığını Ve Formunu Korur.
  Biyotin Ve Çinko İçerdiğinden Sağlıklı Bir Deri Ve Tüy Yapısı Sağlar. Kedinizin Parlak Ve Pürüzsüz Bir Kürke Sahip Olmasını Sağlar.
  Kalsiyum Ve Pirofosfat Birleşimi Sayesinde Ağız Ve Diş Sağlığının Korunmasında Etkin Rol Oynar.
  Dengeli Mineral Ve Bileşen Kombinasyonu Kedinizin İdrarındaki Ph Seviyesinin Az Asitli Olmasını Sağlayarak İdrar Taşlarının Oluşumunu Engeller Ve Ürüner Sistem Sağlığını Korur.

  Ham Protein %36, Ham Yağ %14, Ham Lif %4,5, İnorganik Madde %7, Kalsiyum %1,3, Fosfor %1, Sodyum %0,3, Nem %8, Vitamin A 33.600 Iu/Kg, Vitamin D3 1800 Iu/Kg, Vitamin E 670 Mg, Vitamin C 500 Mg, Biotin 0,03 Mg, Taurin 1200 Mg, Demir Fumarat 137 Mg, Demir Sülfat Monohidrat 261 Mg, Potasyum İyodur 1,9 Mg, Bakır Sülfat Pentahidrat 34 Mg, Manganez Sülfat Monohidrat 124 Mg, Çinko Sülfat Monohidrat 395 Mg, Sodyum Selenit 0,24 Mg, Antioksidanlar.
  Diğer Özellikler
  Stok KoduADV01
  MarkaAdvance
  Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  8410650152103
   

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.